Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v114)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059477
98 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 8. Колір: чорний. Чіпсет: AMD B650. Порти: 4 x USB 2.0. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Кількість планок, шт: 4. Частота пам'яті, МГц: 6000. Сокет: s-AM5. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Тип: десктоп. Порти: 1 x PS/2. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Порти: 1 x HDMI 2.1a. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Охолодження: 5 x вентиляторів з RGB підсвічуванням. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Вага, кг: 8. Виробник GPU: AMD. Порти: аудіороз'єми. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Тип відеопам'яті: GDDR6. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Інтерфейс: NVMe Gen4. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: система водяного охолодження процесора. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: Radeon RX 9070. Кількість потоків: 16. Порти: 1 x LAN (RJ-45). Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750. Форм-фактор: Mini Tower. Порти: 2 x USB Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | 5 x вентиляторів з RGB підсвічуванням|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI 2.1a, 1 x LAN (RJ-45), 1 x PS/2, 1 x usb 3.2 gen 2, 2 x USB Type-C, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x usb 3.2 gen 1, 4 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 98 679 ₴







