Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v113)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059467
97 689 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Чіпсет: AMD B650. Тип відеопам'яті: GDDR6. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Тип процесора: AMD Ryzen 5 9600X. Порти: порти на відеокарті: 3 x DisplayPort 2.1, 1 x HDMI 2.1a. Охолодження: 5 x 120мм RGB вентиляторів. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Кількість планок, шт: 4. Тип пам'яті: DDR5. Мінімальна частота, ГГц: 3.9. Тип: десктоп. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Розташування БЖ: нижнє. Порти: порти на задній панелі: 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen. Порти: порти на передній панелі: 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, комбінований аудіороз'єм. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Частота пам'яті, МГц: 6000. Кількість потоків: 12. Сокет: s-AM5. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Виробник GPU: AMD. Вага, кг: 8. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Додатково: система водяного охолодження процесора. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: Radeon RX 9070. Звуковий контролер: інтегрований. Інтерфейс: M.2 NVME. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентилятори з RGB підсвічуванням, вентиляційна сітка на верхній та передній панелях, додатковий мультимедійний екран 7", система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | 5 x 120мм RGB вентиляторів |
| Порти | порти на відеокарті: 3 x DisplayPort 2.1, 1 x HDMI 2.1a, порти на задній панелі: 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen, порти на передній панелі: 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, комбінований аудіороз'єм |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 97 689 ₴







