Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v112)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059457
97 689 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Кількість ядер: 6. Чіпсет: AMD B650. Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Тип: десктоп. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Кількість потоків: 12. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C). Сокет: s-AM5. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Кількість планок, шт: 4. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 1 x HDMI. Порти: на передній панелі: 2 x USB 3.2 Gen 1, вихід на навушники, вхід для мікрофона. Порти: 1 x USB 3.0 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1a. Порти: 1 x PS/2 порт для клавіатури/миші. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Охолодження: 2 x 120 мм RGB LED вентилятора (знизу). Охолодження: 2 x 120 мм RGB LED вентилятора (зверху для системи охолодження). Вага, кг: 8. Виробник GPU: AMD. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Порти: 3 x Аудіороз'єми. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 2 x DisplayPort. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Тип відеопам'яті: GDDR6. Тип пам'яті: DDR5. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7600X. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 1 x Q-Flash Plus button. Інтерфейс: NVMe Gen4. Додатково: система водяного охолодження процесора. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: Radeon RX 9070. Порти: 1 x USB (Type-C). Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750. Охолодження: 1 x 120 мм RGB LED вентилятор (ззаду). Форм-фактор: Mini Tower.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 1 x 120 мм RGB LED вентилятор (ззаду)|2 x 120 мм RGB LED вентилятора (зверху для системи охолодження)|2 x 120 мм RGB LED вентилятора (знизу) |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 97 689 ₴



