Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v111)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059447
105 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Кількість ядер: 20. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Охолодження: 5 x вентиляторів з RGB підсвічуванням. Порти: 1 x комбінований аудіороз'єм (навушники/мікрофон). Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Тип пам'яті: DDR5. Мінімальна частота, ГГц: 2.1. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 1 x USB 3.0 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1a. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Тип: системний блок. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Порти: 2 x HDMI. Тип: десктоп. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Кількість потоків: 28. Кількість планок, шт: 4. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Тип відеопам'яті: GDDR6. Порти: 1 x PS/2 порт для клавіатури/миші. Вага, кг: 8. Сокет: s-1700. Виробник GPU: AMD. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Порти: 3 x Аудіороз'єми. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Порти: 1 x DisplayPort. Інтерфейс: NVMe Gen4. Додатково: система водяного охолодження процесора. Додатково: техпаспорт. Тип процесора: Intel Core i7-14700F. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: Radeon RX 9070. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Порти: 1 x USB (Type-C). Тип: ігровий комп'ютер. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 5 x вентиляторів з RGB підсвічуванням |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп|системний блок|ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 105 549 ₴




