Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v110)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059437
99 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 14. Колір: чорний. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Мінімальна частота, ГГц: 3.5. Кількість потоків: 20. Порти: 4 x USB 2.0. Тип пам'яті: DDR5. Кількість планок, шт: 4. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 2 x usb 3.2 gen 2. Тип процесора: Intel Core i5-14600KF. Тип: десктоп. Порти: аудіороз'єми. Додатково: кабель живлення. Тип відеопам'яті: GDDR6. Порти: 3 x HDMI. Порти: 1 x USB Type-C. Частота пам'яті, МГц: 6000. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x PS/2. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Сокет: s-1700. Виробник GPU: AMD. Порти: 1 x USB 3.0. Вага, кг: 8. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: Radeon RX 9070. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Інтерфейс: M.2 NVME. Порти: 4 x DisplayPort. Порти: 1 x LAN (RJ-45). Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | кабель живлення, техпаспорт |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Порти | 1 x LAN (RJ-45), 1 x PS/2, 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, 2 x usb 3.2 gen 2, 3 x HDMI, 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket 1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i5-14600KF |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 99 219 ₴







