Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v109)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059427
105 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 20. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Мінімальна частота, ГГц: 2.4. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Тип пам'яті: DDR5. Кількість потоків: 20. Тип процесора: Intel Core Ultra 7 265F. Тип: десктоп. Сокет: s-1851. Частота пам'яті, МГц: 6000. Чіпсет: Intel B860. Тип: системний блок. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 2 x DisplayPort. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 1 x usb 3.2 gen 2. Порти: 1 x HDMI. Додатково: кабель живлення. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Розміри, мм: 205 x 363 x 452. Форм-фактор: Micro-ATX. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Порти: 1 x HDMI 2.1a. Порти: 1 x USB Type-C. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Кількість планок, шт: 4. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Охолодження: 5 шт вентиляторів. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Тип відеопам'яті: GDDR6. Порти: аудіороз'єми. Розташування БЖ: вертикальне. Виробник GPU: AMD. Порти: 1 x USB 3.0. Вага, кг: 8. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Інтерфейс: NVMe Gen4. Додатково: система водяного охолодження процесора. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: техпаспорт. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Серія відеокарти: Radeon RX 9070. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Порти: 2 x usb 3.2 gen1. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Потужність БЖ, Вт: 750.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1a, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x USB Type-C, 1 x usb 3.2 gen 2, 2 x DisplayPort, 2 x usb 3.2 gen1, 3 x DisplayPort 2.1, 4 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 205 x 363 x 452 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | Socket 1851 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 105 279 ₴






