Персональний компютер ARTLINE Gaming BO400 Windows 11 Home (BO400v01Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059227
239 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Колір: сірий. Кількість ядер: 24. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Додатково: кабель живлення. Мінімальна частота, ГГц: 3.2. Порти: 1 x USB4 (Type-C). Порти: 5 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Вага, кг: 29. Частота пам'яті, МГц: 6000. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5080. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C). Максимальна частота, ГГц: 5.7. Тип процесора: Intel Core Ultra 9 285K. Порти: аудіороз'єми. Порти: 2 x HDMI 2.1b. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Тип пам'яті: DDR5. Розташування БЖ: вертикальне. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 64. Додатково: пК. Кількість потоків: 24. Об'єм SSD, ГБ: 2048. Форм-фактор: Midi Tower. Тип: десктоп. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Чіпсет: Intel Z890. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Потужність БЖ, Вт: 1600. Розміри, мм: 489x311x474. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Тип: ігровий комп'ютер. Охолодження: вентилятори з RGB підсвіткою. Виробник GPU: Nvidia. Інтерфейс: NVME. Порти: 1 x LAN (RJ-45). Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Порти: 4 x DisplayPort 2.1. Порти: 1 x Optical S/PDIF out.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2048 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Вага | 29 г |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення, ПК, техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Потужність блоку живлення | 1600 |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.2 |
| Охолодження | вентилятори з RGB підсвіткою|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x LAN (RJ-45), 1 x Optical S/PDIF out, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C), 1 x USB4 (Type-C), 2 x HDMI 2.1b, 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 4 x DisplayPort 2.1, 4 x USB 2.0 (Type-A), 5 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 489x311x474 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Тип | десктоп|ігровий комп'ютер |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 285K |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel Z890 |
- Ціна: 239 489 ₴



