Персональний компютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv27Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059197
89 059 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Колір: білий. Порти: 1 x RJ-45 (LAN 2.5Gb). Порти: 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Тип відеопам'яті: GDDR7. Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип: десктоп. Тип: системний блок. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Порти: аудіороз'єми. Інтерфейс: M.2 NVME PCIe. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Сокет: s-AM5. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Кількість потоків: 12. Порти: 6 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 6 шт вентиляторів. Порти: 1 x HDMI. Потужність БЖ, Вт: 700. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Об'єм SSD, ГБ: 2000. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Розміри, мм: 430 x 220 x 465. Порти: 3xdisplayport. Чіпсет: AMD B850. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7500F. Охолодження: система водяного охолодження. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16. Вага, кг: 11. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Частота пам'яті, МГц: 5600.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe |
| Бездротові комунікації | Wi-Fi 802.11be, bluetooth 5.3 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентиляційна сітка на верхній та передній панелях |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN 2.5Gb), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 3xdisplayport, 4 x USB 2.0 (Type-A), 6 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 89 059 ₴







