Персональний компютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv24Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059167
69 779 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 6. Колір: білий. Сокет: s-AM5. Порти: 1 x кнопка BIOS FlashBack. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Кількість потоків: 12. Порти: 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Порти: 1 x HDMI. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Порти: 5 x аудіороз'ємів. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Розташування БЖ: нижнє. Тип: десктоп. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Форм-фактор: Micro-ATX. Порти: 6 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Тип пам'яті: DDR5. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5 Гбіт/с. Потужність БЖ, Вт: 700. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Розміри, мм: 430 x 220 x 465. Порти: 1 x DisplayPort. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: система водяного охолодження процесора. Чіпсет: AMD B850. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7500F. Тип відеокарти: дискретна. Охолодження: 6 x 120мм RGB вентиляторів. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16. Вага, кг: 11. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x вхід для мікрофону (на передній панелі). Звуковий контролер: інтегрований. Порти: 1 x вихід на навушники (на передній панелі). Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Частота пам'яті, МГц: 5600.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентилятори з RGB підсвічуванням, вентиляційна сітка на верхній та передній панелях, високопродуктивний ssd стандарту nvme, система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 6 x 120мм RGB вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 69 779 ₴






