Персональний компютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv08Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059007
98 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9800X3D. Порти: 9 x USB 3.2 (Type-A). Встановлена ОС: Windows 11 Home. Тип пам'яті: DDR5. Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Форм-фактор: Micro-ATX. Тип: десктоп. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип відеопам'яті: GDDR7. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Сокет: s-AM5. Порти: 1 x HDMI. Максимальна частота, ГГц: 5.2. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: аудіороз'єми. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Потужність БЖ, Вт: 700. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Розміри, мм: 430 x 220 x 465. Порти: 1 x DisplayPort. Охолодження: 6 x 120мм вентиляторів з RGB підсвічуванням. Охолодження: система водяного охолодження. Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Кількість потоків: 16. Вага, кг: 11. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антени. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Порти: 1 x LAN (RJ-45).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентилятори з RGB підсвічуванням, вентиляційна сітка на верхній та передній панелях |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 6 x 120мм вентиляторів з RGB підсвічуванням|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 2 x роз'єми для Wi-Fi антени, 3 x DisplayPort 2.1b, 4 x USB 2.0 (Type-A), 9 x USB 3.2 (Type-A), аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 98 449 ₴







