Персональний компютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv07Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058997
88 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Колір: білий. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Порти: 4 x USB 2.0 ports (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1b. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Максимальна частота, ГГц: 5.5. Порти: 1 x HDMI. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Тип відеопам'яті: GDDR7. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип: десктоп. Порти: 5 x Audio jacks. Порти: 3 x USB 3.2 Gen 2 ports (Type-A). Порти: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: 2 x Wi-Fi 6E connectors. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Частота пам'яті, МГц: 6000. Охолодження: 6 шт вентиляторів. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 ports (Type-A). Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Порти: 1 x BIOS FlashBack button. Потужність БЖ, Вт: 700. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Розміри, мм: 430 x 220 x 465. Порти: 1 x DisplayPort. Додатково: розблокований множник процесора. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Інтерфейс: NVMe Gen4. Порти: аудіо. Охолодження: система водяного охолодження. Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: 2.5GB. Кількість потоків: 16. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9700X. Вага, кг: 11. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 port (Type-C). Виробник GPU: Nvidia. Порти: 2 x usb 3.2 gen1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Wi-Fi 802.11be, bluetooth 5.3 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, бічна панель із загартованого скла, вентилятори з RGB підсвічуванням, вентиляційна сітка на верхній та передній панелях, розблокований множник процесора |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 88 029 ₴







