Персональний компютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv06Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058987
90 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Колір: білий. Порти: hdmi. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: USB 2.0. Порти: RJ-45 (LAN). Тип пам'яті: DDR5. Порти: аудіороз'єми. Тип відеопам'яті: GDDR7. Тип: десктоп. Сокет: s-AM5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: кабель живлення. Бездротові комунікації: Bluetooth 5.4. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7800X3D. Тип: системний блок. Охолодження: 6 шт вентиляторів. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Потужність БЖ, Вт: 700. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Розміри, мм: 430 x 220 x 465. Охолодження: система водяного охолодження. Чіпсет: AMD B850. Порти: DisplayPort. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Кількість потоків: 16. Порти: USB Type-C. Вага, кг: 11. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Додатково: документація. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: USB 3.2. Виробник GPU: Nvidia. Мінімальна частота, ГГц: 4.2. Інтерфейс: M.2 NVME.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11be |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація, кабель живлення |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, DisplayPort, RJ-45 (LAN), USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C, hdmi, аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп —системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 90 329 ₴






