Персональний компютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv01Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058937
81 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 6. Колір: білий. Тип відеопам'яті: GDDR7. Тип: десктоп. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: USB 2.0. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Порти: hdmi. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Розташування БЖ: нижнє. Бездротові комунікації: wi-fi 6 (802.11ax). Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: аудіороз'єми. Порти: 2 x Роз'єми Wi-Fi. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: закаленное стекло (боковая (левая) панель). Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Потужність БЖ, Вт: 700. Розміри, мм: 430 x 220 x 465. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Інтерфейс: NVMe Gen4. Охолодження: система водяного охолодження. Чіпсет: AMD B850. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7500F. Порти: DisplayPort. Тип відеокарти: дискретна. Порти: USB Type-C. Вага, кг: 11. Охолодження: вентилятори з RGB підсвіткою. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Порти: USB 3.2. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Порти: 1 x LAN (RJ-45).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze, вентиляційна сітка на верхній та передній панелях, загартоване скло (бічна (ліва) панель) |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | вентилятори з RGB підсвіткою|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x LAN (RJ-45), 2 x Роз'єми Wi-Fi, DisplayPort, USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C, hdmi, аудіороз'єми |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 81 699 ₴







