Персональний компютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv27)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058907
83 239 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 6. Колір: білий. Бездротові комунікації: wi-fi 6 (802.11ax). Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Порти: 9 x USB 3.2 (Type-A). Порти: 1 x HDMI. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Тип відеопам'яті: GDDR7. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Тип: десктоп. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Мінімальна частота, ГГц: 3.7. Сокет: s-AM5. Максимальна частота, ГГц: 5.0. Кількість потоків: 12. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: аудіороз'єми. Тип пам'яті: DDR5. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Об'єм SSD, ГБ: 2000. Потужність БЖ, Вт: 700. Розміри, мм: 430 x 220 x 465. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Порти: 3xdisplayport. Додатково: розблокований множник процесора. Охолодження: 6 x 120мм вентиляторів з RGB підсвічуванням. Інтерфейс: NVMe Gen4. Додатково: система водяного охолодження процесора. Охолодження: система водяного охолодження. Додатково: техпаспорт. Чіпсет: AMD B850. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7500F. Тип відеокарти: дискретна. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16. Вага, кг: 11. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Порти: 1 x LAN (RJ-45). Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Частота пам'яті, МГц: 5600.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 6 x 120мм вентиляторів з RGB підсвічуванням|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 2 x роз'єми для Wi-Fi антен, 3xdisplayport, 4 x USB 2.0 (Type-A), 9 x USB 3.2 (Type-A), аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 83 239 ₴






