Персональний компютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv26)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058897
68 019 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Порти: 1 x LAN (RJ-45) 2.5 Гбіт/с. Порти: 1 x кнопка BIOS FlashBack. Тип відеопам'яті: GDDR7. Тип: десктоп. Додатково: кабель живлення. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Сокет: s-AM5. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Розташування БЖ: нижнє. Охолодження: 6 шт вентиляторів. Порти: 6 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Потужність БЖ, Вт: 700. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Порти: 3 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Порти: 5 x аудіороз'ємів. Порти: 1 x вихід на навушники. Порти: 1 x вхід для мікрофона. Бездротові комунікації: Wi-Fi 802.11be. Розміри, мм: 430 x 220 x 465. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Охолодження: система водяного охолодження. Чіпсет: AMD B850. Додатково: техпаспорт. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Кількість потоків: 16. Вага, кг: 11. Додатково: документація. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16. Порти: 2 x роз'єми для Wi-Fi антен. Серія відеокарти: Nvidia GeForce RTX 5060. Тип пам'яті: DDR5-5600. Виробник GPU: Nvidia. Звуковий контролер: інтегрований. Інтерфейс: M.2 NVME. Частота пам'яті, МГц: 5600.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Бездротові комунікації | Wi-Fi 802.11be, bluetooth 5.3 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація, кабель живлення, техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 6 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Розміри, мм | 430 x 220 x 465 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600|5600 |
- Ціна: 68 019 ₴







