Велосипед Forte FINDER 25.2412-01S к24 р12 Black Red (144030)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13913657
9 123 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Forte. Розмір рами: 12 ". Лінійка: FINDER. Покришки: WANDA P1197D 24"*2.125. Рама: 12". Педалі: XUHUA MX-P896 9/16",W/BALL. Матеріал рами: алюміній. Діаметр коліс: 24 ". Ободи: FENGYUN FY-055 24"*1.75"*1.75"*14G*32H H:24.6mm A/V. Тип: міський. Стан товару: Новий. Ланцюг: FFC 1/2*3/32*108L. Тип гальм: дискові механічні. Колір: червоний. Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розмір рами | 12" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 24 " |
| Колір | Червоний|Чорний |
| Ланцюг | FFC 1/2*3/32*108L |
| Лінійка | FINDER |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | FENGYUN FY-055 24"*1.75"*1.75"*14G*32H H:24.6mm A/V |
| Педалі | XUHUA MX-P896 9/16",W/BALL |
| Покришки | WANDA P1197D 24"*2.125 |
| Рама | 12" |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Городской |
| Тип гальм | дискові механічні |
- Ціна: 9 123 ₴

