Кабельний вивід Legrand Valena Inmatic 753034

-31%
- В наявності
- Код: 13663777
739 ₴
509 ₴
+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Valena In'Matic — інноваційний механізм, який був розроблений після багаторічного дослідження ринку електрофурнітури. Вирізняється зручністю використання, високими електротехнічними характеристиками, підвищеною надійністю й безпекою.Сучасні механізми In'Matic призначені й для колекції Valena Life, і для Valena Allure.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Прихований |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Додатково | вага: 0.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Кількість постів/клавіш | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | кабельний вивід |
- Ціна: 509 ₴


