Медіаплеєр Prestigio SOLUTIONS Barebone PSMPC103

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11036117
15 729 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prestigio |
| Вага | 0.47 кг |
| Виходи | Jack 2.5/3.5 mm, HDMI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K |
| Стан | Новий |
| Тип | Смарт приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 256 |
| Графічний процесор | Intel UHD Graphics |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Оснащення | 1 x (RJ-45) |
| Процесор | Intel Core i3-1215U |
| Частота процесора, ГГц | 4.4 |
- Ціна: 15 729 ₴







