Блендер Magio MG-657 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628227
2 119 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | кнопка від'єднання насадок, плавне регулювання швидкості, прогумована ручка, спіральний кабель |
| Комплектація | блендер, вінчик для збивання, додаткове лезо, мірний стакан 600 мл, насадка для пюре, насадка для тіста, насадка міксер з 2-а віночками, ніж для подрібнення, подрібнювач (1250 мл), подрібнювач (500 мл), інструкція |
| Конструкція | занурювальний |
| насадки | блендер-ніжка, блендер-чаша, вінчик для збивання, гак для замішування тіста, для пюре, насадка для колки льоду, ніж для подрібнення, подрібнювач |
| Розмір, см | 35x20x20 |
- Ціна: 2 119 ₴

