Блендер KitchenAid Pure Power 2L Red (5KSB2073EER)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628217
11 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.09 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.91 м |
| Ємність мірного стакана | 2000 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | асиметричний ніж, гарантійний талон, кришка з вентиляцією подвійного призначення, моторний блок, пластикова чаша об'ємом 2 літра, не містить BPA, інструкція |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 16000|3000 |
| насадки | насадка для пюре |
| Розмір, см | 41.7 x 26 x 30.2 |
- Ціна: 11 369 ₴





