Медіаплеєр AGN Media Box Base 2/16GB Black (AGNBASE216)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13864207
1 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.16 кг |
| Виходи | HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, USB |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K |
| Стан | Новий |
| Тип | Смарт приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Android/Windows |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний процесор | ARM Mali-450 |
| Засоби керування | з голосовим управлінням|пульт ДК|підтримка клавіатури та миші |
| Комплектація | медіаплеєр, пульт дистанційного керування |
| Оснащення | HDR10+ |
| Процесор | Amlogic S905L3 |
| Підтримка інтернет-сервісів | Flixster|Hulu|Netflix|Youtube |
- Ціна: 1 139 ₴







