Блендер Russell Hobbs 21480-56 Black Gray

-7%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11136267
7 199 ₴
6 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.57 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Об'єм глечика | 1.75 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | стаціонарний |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| насадки | ніж для подрібнення |
| Програми приготування | змішування|коління льоду|подрібнення|приготування cупу|приготування пюре |
| турборежим | Немає |
- Ціна: 6 719 ₴






