Медіаплеєр Tanix TX5 Y5 2/16GB

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14623437
1 599 ₴
1 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tanix |
| Вага | 0.12 кг |
| Виходи | Jack 2.5/3.5 mm, HDMI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi |
| Максимальна роздільна здатність відео | UltraHD |
| Оснащення | Доступ в інтернет, IPTV |
| Підтримувані носії | SD |
| Стан | Новий |
| Тип | Смарт приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Android/Windows |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Дисплей | без дисплея |
| Засоби керування | з голосовим управлінням|пульт ДК|підтримка геймпадів |
| Комплектація | пульт дистанційного керування |
| Процесор | Amlogic S905Y5 ARM Cortex-A55 |
| Підтримка інтернет-сервісів | Divan.TV|IPTV|Megogo|Netflix|Oll.tv|Omega TV|Prime Video|Spotify|Sweet.tv|YouTV|Youtube|київстар ТБ |
| Розмір, мм | 105x105x21 |
| Тип харчування | 5 В / 2 А |
| Частота процесора, ГГц | 2.0 |
- Ціна: 1 549 ₴



