Плойка BaByliss PRO BAB2494E

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14622577
2 999 ₴
2 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 67 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.33 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 25 сек |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | горизонтальних локонів, спіральних (вертикальних) локонів |
| Додаткові властивості | автоматичне блокування кнопок|функція пам'яті, килимок та рукавичка для укладання |
| Збереження налаштувань | Да |
| Комплектація | документація, плойка, термозахисна рукавичка, термостійкий килимок |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур|петля для підвішування|підставка|термоізольований наконечник |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Мінімальна температура, °С | 140 |
| Покриття нагрівального елемента | титан |
| Розміри, см | 39 x 4 x 6 |
| Функціональні особливості | автовимикання, вибір температури нагріву, індикація нагріву |
- Ціна: 2 979 ₴





