Акустика портативна Infinity YG-A31 Black Gray

-7%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14419147
299 ₴
279 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Infinity |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр динаміків, мм | 2 |
| Особливості | AUX аудіовхід|IPx4 (захист від водяних бризок)|вологозахист|кнопки управління треками|ліхтар|петля для перенесення|Регулятор громкости|технологія Bluetooth 5.0|функція hands-free|індикатор акумулятора|Индикатор уровня заряда |
| Розмір пристрою, мм | 150 х 70 х 40 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Тип | портативна колонка |
- Ціна: 279 ₴







