Боксерський набір PROFI MS 0331 груша для боксу на стійці, 20 см і рукавички
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13614987
799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Боксерський набір PROFI MS 0331 груша для боксу на стійці, 20 см і рукавички
799 ₴
В наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг г |
| Висота | 110 см |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Діаметр | 20 см |
| Матеріал | синтетична шкіра |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Набір |
- Ціна: 799 ₴

