Велосипед Дорожник ST 26 AQUAMARINE PH рама-17 2026 Gray (OPS-D-26-361)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14262007
8 546 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед Дорожник ST 26 AQUAMARINE PH рама-17 2026 Gray (OPS-D-26-361)
8 546 ₴
В наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожник |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Сірий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг г |
| Виніс керма | сталь + Алюміній, довжина: 40 мм |
| Втулки | 36H, 14G, FALCON I3-B|передня: Високоміцна сталь, 36H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F |
| Вік | дорослий |
| Гальмівні ручки | Yinxing |
| Діаметр коліс | 26 " |
| Заднє гальмо | ножне |
| Каретка | картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua 08A-1 |
| Кермо | райзер, Високоміцна сталь, L 590 мм, сріблястий, SKYS CD-S133 |
| Комплектація | багажник, дзвоник, кошик, крила, підніжка |
| Ланцюг | TEC C410E |
| Манетки | манетка прав. SHIMANO SL-3S42E, 3 |
| Матеріал вилки | високоміцна сталь |
| Матеріал рами | високоміцна сталь |
| Ободи | 26" * 1.75" * 14G * 36H алюмінієві двостінні |
| Особливості | з багажником|з кошиком |
| Педалі | пластик, Feimin FP-810 |
| Переднє гальмо | обідне |
| Покришки | WANDA 26*2,125/TUBE: BUTYL |
| Підсідельний штир | високоміцна сталь, 27.2x300 мм, FUWEI SP-200 |
| Рама | занижена |
| Стан товару | Новий |
| Сідло | 250*210 мм, зі сріблястими рейками |
| Тип | Городской |
| Тип вилки | жорстка |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип рами (амортизація) | без амортизації |
| Шатуни | високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |
- Ціна: 8 546 ₴

