Іграшка на радіокеруванні Rastar Mercedes-Benz G63 AMG 1: 14 White

-24%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14221067
3 150 ₴
2 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 600 |
| Вага, г | 920 |
| Висота, мм | 13,6 см |
| Вік, р. | 6 |
| Довжина, мм | 36,6 см |
| Додатково | ліцензійна модель |
| Харчування | Акумулятор маг |
| Комплектація | USB кабель, акумулятор, машинка, пульт ДК, інструкція |
| Максимальна швидкість, км/год | 8-10 |
| Матеріал | Гума | Резина| Метал| Пластик |
| Особливості | відчиняються двері та багажник|незалежна система підвіски|Световые эффекты |
| Радіус дії дистанційного керування, м | до 25 |
| Розмір, мм | 366 x 137 x 136 |
| Стан товару | Новий |
| Стать дитини | дівчинка, хлопчик |
| Тип | автомобілі |
| Тип керування | радіокерування |
| Час заряджання, хв | до 120 |
| Час роботи, хв | до 25 |
| Частоти, МГц | 2.4 |
| Ширина, мм | 13,7 см |
- Ціна: 2 389 ₴







