Іграшка на радіокеруванні Rastar Ferrari FXX K Evo 1: 24 Red

-19%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14220827
1 210 ₴
979 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 400 |
| Висота, мм | 4.8 см |
| Вік, р. | 6 |
| Довжина, мм | 20.4 см |
| Харчування | 2 x AA (для пульта) | 3 x AA (для машинки) маг |
| Комплектація | автомобіль, пульт ДК |
| Максимальна швидкість, км/год | 6-8 |
| Матеріал | Гума<unk> Пластик |
| Особливості | незалежна система підвіски|рух на всі боки (вперед, назад, вліво, вправо)|Световые эффекты |
| Радіус дії дистанційного керування, м | до 25 |
| Розмір, мм | 204 x 85 x 48 |
| Стан товару | Новий |
| Стать дитини | дівчинка, хлопчик |
| Тип | автомобілі |
| Тип керування | радіокерування |
| Частоти, МГц | 2.4 |
| Ширина, мм | 8.5 см |
- Ціна: 979 ₴







