Штатив Slik Pro 700BH6AC

-14%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14173937
12 399 ₴
10 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slik |
| Вага | 3.15 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1882 мм |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Мінімальна висота, см | 37.7 |
| Особливості | бульбашковий рівень|гумові наконечники опор|змінна площадка|зі знімною головкою|можливість перевороту центральної штанги |
| Тип кріплення девайса | різьба 1/4" |
- Ціна: 10 719 ₴

