Штатив Nee Pho NP-3170

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12891887
409 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeePho |
| Вага | 1 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1050 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Призначення | Для фотоапарата |
- Ціна: 409 ₴







