Комплект автоматики для розпашних воріт Beninca KBOB5024E.T2 (до 500 кг)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14119577
34 699 ₴
34 009 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beninca |
| Максимальна вага стулки | 500 кг |
| Максимальна ширина стулки | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.2 кг г |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | блок керування, двигуни, монтажний комплект, пульт |
| Максимальне зусилля | 2200 H |
| Максимальний удар | 520 мм |
| Особливості | виявлення перешкод на шляху руху воріт|енкодер |
| Призначення | Для двостулкових воріт |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Стандартний хід | 455 мм |
| Ступінь захисту | ІР44 |
| Тип | комплект автоматики |
| Час відкривання | 21 с |
- Ціна: 34 009 ₴

