Автоматика для розпашних воріт Beninca KTOM30M.T2 + Сигнальна лампа

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14118857
41 999 ₴
41 179 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beninca |
| Максимальна вага стулки | 500 кг |
| Максимальна ширина стулки | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.6 кг г |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | блок керування, двигуни, монтажний комплект, пульт |
| Максимальне зусилля | 2000 H |
| Максимальний удар | 300 мм |
| Особливості | енкодер |
| Призначення | Для двостулкових воріт |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Ступінь захисту | ІР44 |
| Тип | електромеханічний привід |
| Час відкривання | 18 с |
- Ціна: 41 179 ₴

