Автоматика для розпашних воріт Beninca KBOB30M.T2 SET + Обмежувач руху

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14118657
25 599 ₴
25 079 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beninca |
| Максимальна вага стулки | 400 кг |
| Максимальна ширина стулки | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 кг г |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | блок керування, двигуни, документація, монтажний комплект, пульт |
| Максимальне зусилля | 2300 H |
| Максимальний удар | 325 мм |
| Призначення | Для двостулкових воріт |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Стандартний хід | 270 мм |
| Ступінь захисту | ІР44 |
| Тип | електромеханічний привід |
| Час відкривання | 18 с |
- Ціна: 25 079 ₴

