Акустика портативна XO F18 Black (2710000197249)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14018867
729 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: XO. Стан товару: Новий. Тип живлення: від акумулятора. Колір: чорний. Матеріал: пластик. Сумісність з ОС: iPad. підключення Інтерфейс: Bluetooth V5.3. підключення Інтерфейс: кардрідер. Baгa: 0.245. Сумісність з ОС: iPhone. підключення Інтерфейс: Micro USB. Потужність колонок, Вт: 3. Тип: портативна колонка. Час автономної роботи, год: 14. підключення Інтерфейс: AUX (Mini-Jack 3.5 мм). Розмір пристрою, мм: 39.5 x 123 x 123. Тип підключення: комбіноване з'єднання. Особливості: вбудований акумулятор. Комплектація: колонка. Ємність акумулятора, мАгод: 1500. Оснащення: вбудований акумулятор. Оснащення: картрідер. Сумісність з ОС: Android. Сумісність з ОС: iPod.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.245 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1500 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Комплектація | колонка |
| Особливості | вбудований акумулятор|вбудований акумулятор|Кардридер|Картридер |
| Розмір пристрою, мм | 39.5 x 123 x 123 |
| Сумісність з ОС | Android, iPad, iPhone, iPod |
| Тип | портативна колонка |
| Час автономної роботи, год | до 14 |
- Ціна: 729 ₴

