Велосипед Дорожник ST 26 LUX Velosteel рама-17 2026 Red (OPS-D-26-366)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13913757
9 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Дорожник. Вік: дорослий. Ободи: подвійні. Лінійка: LUX. Розмір рами: 17 ". Підсідельний штир: високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200. Комплектація: багажник. Діаметр коліс: 26 ". Гальмівні ручки: алюміній, Yinxing YX-C227. Тип гальм: ободові. Тип рами (амортизація): ригід. Ободи: двостінні (протиударні). Особливості: жіночий. Особливості: з кошиком. Ободи: алюмінієві. Переднє гальмо: обідне, Yinxing YX-C227. Тип гальм: ножні. Рама: високоміцна сталь. Колір: червоний. Кількість швидкостей: 1. Покришки: 26" x 2.0, P1128. Шатуни: високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7, із захистом від потрапляння одягу. Комплектація: підніжка. Каретка: картридж, XuHua XH-08A. Каретка: картридж. Кермо: ергономічний. Виніс керма: сталь + алюміній, довжина 60 мм, JSH-1803. Заднє гальмо: ножне. Матеріал рами: сталь. Педалі: Алюмiнiй, Feimin FP-960. Комплектація: крила. Виніс керма: регулюється по висоті. Кермо: райзер, Високоміцна сталь, L 590 мм, сріблястий, RUIAN LUX / FEMALE/ RETRO. Каретка: з пило-вологозахистом. Переднє гальмо: обідне. Шатуни: сталь. Матеріал вилки: високоміцна сталь. Кермо: сталь. Комплектація: кошик. Тип вилки: жорстка. Сідло: CRO 5438. Втулки: передня: сталь, 36H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F. Втулки: задня: сталь, гальмівна, 36H, 14G, Velosteel. Особливості: з багажником. Ланцюг: 100 лан., KMC S-1. Комплектація: дзвоник. Тип: міський. Стан товару: Новий. Шатуни: високоміцна сталь, під квадрат, 38T, HAOXING HX-E-AM033.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожник |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Червоний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс керма | регулюється по висоті, сталь + алюміній, довжина 60 мм, JSH-1803 |
| Втулки | задня: сталь, гальмівна, 36H, 14G, Velosteel|передня: сталь, 36H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F |
| Вік | дорослий |
| Гальмівні ручки | алюміній, Yinxing YX-C227 |
| Діаметр коліс | 26 " |
| Заднє гальмо | ножне |
| Каретка | з пило-вологозахистом, картридж, картридж, XuHua XH-08A |
| Кермо | ергономічний, райзер, Високоміцна сталь, L 590 мм, сріблястий, RUIAN LUX / FEMALE/ RETRO, сталь |
| Комплектація | багажник, дзвоник, кошик, крила, підніжка |
| Ланцюг | 100 лан., KMC S-1 |
| Лінійка | LUX |
| Матеріал вилки | високоміцна сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | алюмінієві, двостінні (протиударні), подвійні |
| Особливості | жіночий|з багажником|з кошиком |
| Педалі | Алюмiнiй, Feimin FP-960 |
| Переднє гальмо | обідне|обідне, Yinxing YX-C227 |
| Покришки | 26" x 2.0, P1128 |
| Підсідельний штир | високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Рама | високоміцна сталь |
| Стан товару | Новий |
| Сідло | CRO 5438 |
| Тип | Городской |
| Тип вилки | жорстка |
| Тип гальм | ножні|ободові |
| Тип рами (амортизація) | ригід |
| Шатуни | високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7, із захистом від потрапляння одягу|високоміцна сталь, під квадрат, 38T, HAOXING HX-E-AM033|сталь |
- Ціна: 9 219 ₴






