Шліфмашина DEWALT DWE4217

-12%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1393987
6 699 ₴
5 869 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 11000 |
| Основна ручка | бічна рукоятка, захисний кожух, торцевий ключ (спецьключ) |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 5 869 ₴






