Шліфмашина Haisser GA-25 Red

-5%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19075737
3 699 ₴
3 519 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Haisser. Живлення: мережа. Тип: болгарка (кутова шліфмашина). Діаметр диска, мм: 230. Особливості: блокування кнопки включення. Стан товару: Новий. Особливості: бічна рукоятка. Особливості: захисний кожух. Вага, кг: 6.3. Споживана потужність, Вт: 2500.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Основна ручка | блокування кнопки включення, бічна рукоятка, захисний кожух |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 3 519 ₴





