Інвертор напруги PowMr POW-HV1.2K-12V 12V 220V 1200W

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18301857
5 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowMr |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідне підключення | 1 розетка, 2 usb |
| Вхідне підключення | до акумулятора автомобіля|до прикурювача автомобіля |
| Перетворення | DC-AC |
| Тип | перетворювач (інвертор) DC-AC |
| Кількість фаз живлення | однофазний |
- Ціна: 5 599 ₴





