Пилосос Thomas Aqua FleckWasher

-18%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18296727
7 999 ₴
6 589 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 8 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип прибирання | Волога |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова комплектація | сифонна |
| Особливості | фіксатор кабелю |
| Положення регулятора потужності всмоктування | без регулятора |
- Ціна: 6 589 ₴







