Блендер Electrolux E4SB1-4ST

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18223457
1 849 ₴
1 809 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Портативний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 0.92 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | чаша, інструкція |
| Конструкція | стаціонарний |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| насадки | блендер-чаша |
| Програми приготування | для смузі |
| турборежим | Немає |
- Ціна: 1 809 ₴







