Пилосос Tineco PWRHero11 (VA113300DE)

-26%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18198567
11 299 ₴
8 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tineco |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 120 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.47 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Насадка "Килим/Підлога", Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-Ion 2500 |
| Габарити (мм) | 1100 x 265 x 215 |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Режими роботи | стандартний режим, турборежим |
- Ціна: 8 399 ₴







