Пилосос Samsung VS20T7532T1/EV

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18198517
17 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Напруга акумулятору | 21.9 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-Ion 2000 |
| Габарити (мм) | 250 x 1130 x 215 |
| Додатково | технологія EZClean Dust Bin |
- Ціна: 17 199 ₴







