Пилосос Sencor SVC0741YL-EUE3

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18198287
6 259 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 85 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 40.7 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-ion 2200 |
| Габарити (мм) | 1130 x 260 x 160 |
| Додатково | відсік для насадок, ергономічна ручка |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
- Ціна: 6 259 ₴







