Пилосос Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner H12 Pro (HHR25A)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17611977
14 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр, Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога" |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | адаптер, гарантійний талон, документація, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Режими роботи | економний режим |
- Ціна: 14 139 ₴







