Пилосос Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro White (BHR8943EU)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11026797
3 129 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.06 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3.5 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова комплектація | основна щітка |
| Комплектація | Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Особливості | циклонна система |
| Сила всмоктування, кПа | 14 |
- Ціна: 3 129 ₴







