Пилосос Samsung VS20T7534T4 Gray Silver

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1538807
16 709 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 240 х 210 х 1150 |
| Додатково | акумулятор Li-Ion |
| Комплектація | зарядна база, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів фільтрації | 5 |
- Ціна: 16 709 ₴







