Інвертор напруги Mexxsun MXSPSW-1500 12V з правильною синусоїдою, 1 універсальна розетка, к

-36%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 17137537
12 099 ₴
7 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEXXSUN |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи індикації | 2 розетки, Світлова, вентилятор для активного охолодження пристрою, запобіжники, клеми, кнопка on/off |
| Вхідне підключення | до акумулятора автомобіля |
| Тип монтажа | Зовнішній |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
- Ціна: 7 799 ₴

