Пилосос Electrolux ES31CB18GG Gray

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17762457
5 539 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 18 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.65 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ступенів фільтрації | 5 |
| Особливості | циклонна система "Індикатор заряду батареї" |
- Ціна: 5 539 ₴






