Пилосос Deerma Corded Stick Vacuum Cleaner Blue

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16978477
13 257 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 230 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 240 x 208 x 1155 |
| Кількість ступенів фільтрації | 3 |
| Сила всмоктування, кПа | 16 |
- Ціна: 13 257 ₴







